• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg
Jesteś tutaj: Home O firmie

O firmie

Ekopumpen Sp. z o.o. jest polską firmą koncentrującą się na projektowaniu, produkcji i dostawie pomp przemysłowych i układów pompowych. Pracując przez lata w branży przemysłowej mieliśmy niebywałą okazję gromadzić wiedzę i doświadczenie w dziedzinie techniki pompowej. Została ona stworzona w 2005 roku, a zarząd spółki, jak i załoga wywodzi się spod skrzydeł najlepszych polskich producentów pomp. Dzięki temu możemy się poszczycić ogromnym doświadczeniem w przemyśle pompowym zarówno w Polsce, krajach UE oraz na innych kontynentach.

Fascynacja zarządu spółki najnowszymi technologiami oraz ekonomią jest odczuwalna na każdym kroku podczas realizacji zleconych projektów. Dzięki temu dążąc do optymalizacji kosztów wraz z wykorzystaniem nowoczesnych i trwałych rozwiązań uzyskujemy złoty środek w postaci możliwie niskich nakładów finansowych i najwyższej jakości.

Zespół to podstawa każdej firmy

Naszym zdaniem zespół stanowi trzon każdej firmy. Dlatego właśnie bardzo starannie dobieramy pracowników. Najważniejsze są dla nas umiejętności i doświadczenie. Stawiamy zatem na fachowców, którzy od dłuższego czasu pracują w branżach technicznych. W ten oto sposób unikamy ludzi przypadkowych i chronimy inwestycje naszych Klientów.

Nowoczesne technologie

Nasza firma stawia na najnowocześniejsze rozwiązania, które pojawiają się na światowym rynku. Jednak nasza polityka działania nakazuje nam odczekać pewien okres czasu, by nie tworzyć poligonu doświadczalnego kosztem naszych Klentów. W ten oto sposób wykluczamy ryzyko związane z wprowadzeniem kiepskich rozwiązań oraz trzymamy rękę na pulsie w kwestiach innowacyjności.

Szybki kontakt - biuro

Pobierz nasz katalog produktów

Nasz kodeks etyczny

Klient jest najważniejszy
Z tą właśnie myślą prowadzimy rozmowy handlowe, negocjacje oraz każdy etap realizacji projektu. Dzięki temu mamy pewność, że Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany

Odpowiedzialność
Podczas prac wdrożeniowych oraz remontowych zawsze zachowujemy i przestrzegamy wszystkie zasady BHP. Natomiast w kwestiach realizacji przestrzegamy ustalonych wcześniej terminów.

Kontakt - sekretariat

Ekopumpen Sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 2H
64-100 Leszno

tel./fax: +48 65 534 11 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.ekopumpen.pl