• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg
Jesteś tutaj: Home Aktualności

Otrzymaliśmy certyfikat KRD

Jest nam bardzo miło poinformować, że firma Ekopumpen Sp. z o.o. została sprawdzona przez Krajowy Rejestr Długów i otrzymała certyfikat "Rzetelna Firma".

Certyfikat ten poświadcza, że firma jest stale monitorowana pod kątem stabilności finansowej. Otrzymują go tylko te firmy, które nie zalegają z płatnościami.

Postanowiliśmy ubiegać się o uczestnictwo w tym programie, by wykazać, że w dobie kryzysu jesteśmy godnym partnerem handlowym. Tym bardziej, że w obecnym czasie wiele firm, które mają już znane na rynku marki ogłasza upadłość.

Program partnerski dla firm

Ekopumpen Sp. z o.o. wprowadza w życie nowy projekt, który dotyczy bezpośrednio programu partnerskiego. Na wzór dużych, zachodnich koncernów chcielibyśmy gratyfikować współpracę z naszymi najlepszymi partnerami handlowymi.

Dzięki temu każda ze stron będzie w pełni usatysfakcjonowana. Mamy ogromną nadzieję, że program ten spotka się z Państwa zainteresowaniem i że nasz wielomiesięczny wkład w jego opracowanie okaże się trafnym posunięciem.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Nowa odsłona firmowej strony www

Z dniem dzisiejszym mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy oraz mamy nadzieję, że bardziej rozbudowany i intuicyjny serwis internetowy dotyczący naszej firmy, jak i jej oferty związanej z pompami przemysłowymi.

Projektując ten portal kładliśmy największy nacisk na wysokiej jakości treści, opisy, aktualności, jak i ofertę. Mamy nadzieję, że dzięki temu strona stanie się przyjazna dla odwiedzających i będzie stanowić bardzo bogate źródło informacji.

Pozdrawiamy
Zespół EKOPUMPEN Sp. z o.o.

Pobierz nasz katalog produktów

Nasz kodeks etyczny

Klient jest najważniejszy
Z tą właśnie myślą prowadzimy rozmowy handlowe, negocjacje oraz każdy etap realizacji projektu. Dzięki temu mamy pewność, że Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany

Odpowiedzialność
Podczas prac wdrożeniowych oraz remontowych zawsze zachowujemy i przestrzegamy wszystkie zasady BHP. Natomiast w kwestiach realizacji przestrzegamy ustalonych wcześniej terminów.

Kontakt - sekretariat

Ekopumpen Sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 2H
64-100 Leszno

tel./fax: +48 65 534 11 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.ekopumpen.pl